Wycieczka do Warszawy
2026-06-12
3 czerwca uczniowie klas 6a, 6b, 7a i 7c uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy.
Poniedziałek, 2026-06-15
Imieniny: Jolanty, Lotara
2026-06-12
3 czerwca uczniowie klas 6a, 6b, 7a i 7c uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Warszawy.
2026-06-12
Dnia 09.06.2026r. uczniowie klasy 1A wybrali się na wycieczkę do Kazimierza Dolnego.
2026-06-12
Wycieczka klas piątych do Chęcin – 03.06.2026 r.
2026-06-12
W roku szkolnym uczniowie klas czwartych uczestniczyli w przyrodniczym projekcie edukacyjnym polegającym na internetowej obserwacji gniazd bociana białego i bociana czarnego.
2026-06-10
Podczas uroczystości nagrodziliśmy laureatów szkolnych konkursów, którzy dzięki swojej wiedzy, talentom i zaangażowaniu osiągnęli znakomite wyniki.
2026-06-09
Bo…
„Każdy dzień powinien zawierać choć odrobinę czarów”, czyli lekcja języka polskiego w plenerowej atmosferze…
2026-06-08
W dniach 18–20 maja uczniowie klas 8a i 7b uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Wrocławia. Był to czas pełen atrakcji, ciekawych miejsc oraz niezapomnianych przeżyć.
2026-06-03
26 maja w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Dziecka, pełen radości, uśmiechu i świetnej zabawy.
2026-05-25
22 maja uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że słowo ma moc.
2026-05-27
Zapraszamy do szkolnej biblioteki na wystawę prac plastycznych wykonanych różnymi technikami: linoryt, węgiel, ołówek i farby akrylowe.