Wycieczka do Warszawy
2025-04-01
Dnia 19 marca uczniowie klas ósmych wybrali się do Warszawy i spędzili tam czas pełen niezapomnianych wrażeń. Oto relacje ósmoklasistów z tego wyjazdu.
Poniedziałek, 2026-06-15
Imieniny: Jolanty, Lotara
2025-04-01
Dnia 19 marca uczniowie klas ósmych wybrali się do Warszawy i spędzili tam czas pełen niezapomnianych wrażeń. Oto relacje ósmoklasistów z tego wyjazdu.