Dzień dziecka 7A

Dnia Dziecka w 7 a

 

08.06.2021 r. dla naszej klasy- 7 a był bardzo radosnym dniem, bo to właśnie wtedy udaliśmy się na długo wyczekiwaną wycieczkę.  

Niektórych trochę bolały nogi, bo, aby dotrzeć do celu, musieliśmy przewędrować trasę od szkoły aż na koniec Rud. Na miejscu znaleźliśmy się około 9.00 i od razu zabraliśmy się za rozpalanie ogniska i organizowania biesiady. Wszystko przebiegało sprawnie i niedługo potem zajadaliśmy się już pysznymi kiełbaskami. Okazało się, ze są wśród nas również amatorzy słodkich pianek, które właściwie przygotowane smakują wybornie. Wprawdzie trochę trzeba się było potem pomęczyć z doprowadzeniem „widełek” do porządku, ale i tak było warto. Potem bawiliśmy się trochę na placu zabaw – wreszcie to był nasz Dzień Dziecka, więc nie mogło tego zabraknąć.  Następnie przystąpiliśmy do głównego punktu programu, czyli przygotowanych przez nas na tę okazję gier. Całe show skradła „Mafia”, w którą graliśmy wielokrotnie. Każdy uczestnik losował karteczkę z postacią, którą miał być w danej rundzie, za każdym razem też ktoś inny był prowadzącym, bo wiele osób chciało spróbować swoich sił w tej roli. Bawiliśmy się doskonale, a najważniejsze, że znowu poczuliśmy, jak fajnie być razem. Zabawa tak nas wciągnęła, że nawet nie zdążyliśmy wykorzystać innych przygotowanych na tę okazję gier. Może następnym razem? Potem posprzątaliśmy po sobie, zrobiliśmy kilka zdjęć na pamiątkę i wyruszyliśmy w drogę powrotną.

Okazało się, że nawet pogoda nam sprzyjała, bo podczas całej naszej wycieczki słoneczko świeciło, powiewał wietrzyk, a kiedy dotarliśmy do domów, zaczął padać deszcz. To był bardzo udany Dzień Dziecka, za co serdecznie dziękujemy naszym Rodzicom i Opiekunom.

 Karina Bojarszczuk