Wystawa pożarnicza

Dnia 19 marca 2026 r. dzieci z grup przedszkolnych 0A i 0B uczestniczyły w wystawie pożarniczej w bibliotece szkolnej.

Podczas spotkania, uczeń klasy drugiej Kuba Paciejewski, opowiedział o wybranych pojazdach pożarniczych. Pani bibliotekarka zaprezentowała przedszkolakom różne akcesoria pożarnicze udostępnione m.in. przez p. Agnieszkę Gruzę.