Powitanie Wiosny w klasach 1-3

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, dlatego też Pierwszy Dzień Wiosny jest zawsze radośnie witany przez wszystkie dzieci. 

W dniu dzisiejszym- 20 marca uczniowie klas 1-3 świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia każda z klas ubrana była w wiosenne kolory i akcenty. Następnie przemaszerowaliśmy w barwnym korowodzie śpiewając piosenkę " Maszeruje Wiosna". Radośnie i wiosennie zrobiło się od kolorowych kwiatów, żabek, biedronek, które każde dziecko niosło ze sobą. Później udaliśmy się do GOK w Końskowoli na film. Wszyscy w wiosennych i radosnych nastrojach wróciliśmy do szkoły.