SZKOLNE POWITANIE WIOSNY!!


Moc wydarzeń i nowych wrażeń:)
W naszej szkole uczniowie klas 4-8 rozgrzewali swoje głowy i ciała, aby przygotować się do nadejścia wiosny. 

Po długiej przerwie odbył się turniej wiosenny, a uczniowie dzielnie rywalizowali w konkurencjach wiedzowych i sportowych. Celem turnieju była dobra zabawa społeczności szkolnej a na zdjęciach zobaczycie, co się tam działo!! Było super!!