Statystyki
- Odwiedziny: 1215346
- Do końca roku: 199 dni
- Do wakacji: 11 dni
Poniedziałek, 2026-06-15
Imieniny: Jolanty, Lotara
8 marca klasa 3b wybrała się do jednostki PSP w Puławach. Wyjazd poprzedziła wizyta w szkolnej bibliotece gdzie obecnie znajduje się wystawa pożarnicza.
W jednostce straży pożarnej każdy mógł poczuć się jak prawdziwy strażak. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak postępować w czasie burzy czy pożaru w kuchni oraz jak pomóc osobie poszkodowanej. Na koniec obejrzeliśmy pojazdy znajdujące się w jednostce oraz ich wyposażenie. To była fascynująca lekcja.