Klasa 3b w PSP w Puławach

8 marca klasa 3b wybrała się do jednostki PSP w Puławach. Wyjazd poprzedziła wizyta w szkolnej bibliotece gdzie obecnie znajduje się wystawa pożarnicza.

W jednostce straży pożarnej każdy mógł poczuć się jak prawdziwy strażak. Uczniowie dowiedzieli się m.in. jak postępować w czasie burzy czy pożaru w kuchni oraz jak pomóc osobie poszkodowanej. Na koniec obejrzeliśmy pojazdy znajdujące się w jednostce oraz ich wyposażenie. To była fascynująca lekcja.