Wycieczce do Krakowa i Energylandii

W dniach 10-11 czerwca br. uczniowie z klasy 7 b i 7 c Szkoły Podstawowej w Końskowoli wzięli udział w wycieczce do Krakowa i Energylandii. Wrażeń nie było końca, a wspomnienia pozostaną z nami na długo!