Wycieczka do Zamościa

W czasie całego roku w szkole mają miejsce różne wydarzenia. A gdy nadchodzi maj i czerwiec to wiadomo, że w tym czasie królują wycieczki.

Klasy piąte także wykorzystały piękną czerwcową pogodę i 02 czerwca wyruszyły do Zamościa. Uczniowie klasy Va i Vb zwiedzili z przewodnikiem ciekawe miejsca w Zamościu i wykonali własne lizaki w czasie warsztatów cukierniczych. Obserwowali nawet, jak ich kolega wystrzelił z armaty!!! Byli także w zoo i przywieźli ze sobą mnóstwo pamiątek. Wycieczka była bardzo udana a uczniowie już zaczęli marzyć o kolejnym wyjeździe.