AKTYWNE WAKACJE Z GMINĄ KOŃSKOWOLA

UKS OLIMP przy SP im H. Sienkiewicza w Końskowoli zaprasza  wszystkie dzieci ze szkół podstawowych z naszej gminy  do wzięcia udziału w zajęciach wakacyjnych na basenie Aquapark w Puławach.

Zajęcia będą  realizowane przez 2 tygodnie po 3 dni w tyg.( 6 wyjazdów). Terminy będą zależne od pogody. Zajęcia przeznaczone będą dla uczniów  z klas I – VIII. Prosimy o śledzenie bieżących informacji na stronie szkoły.

Urząd Gminy Końskowola wraz ze Szkołą Podstawową w Końskowoli i nauczycielami wychowania – fizycznego (animatorami orlika) zapraszają również młodzież z terenu naszej gminy do wzięcia udziału w zajęciach na orliku szkolnym. Godziny otwarcia obiektu znajdują się na tablicy informacyjnej, a pozostałe informację można zasięgnąć u animatorów.

Serdecznie dziękujemy  Panu Wójtowi Gminy Końskowola i Panu Dyrektorowi  Szkoły Podstawowej w Końskowoli  za wsparcie działań dla dzieci z naszej gminy.  Podziękowania także dla Pani Dyrektor Centrum Usług Wspólnych oraz głównej księgowej za pisanie i rozliczanie projektów.

Zapraszamy wszystkich do aktywności fizycznej w okresie wakacji i skorzystania z naszych propozycji.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Nauczyciele wychowania fizycznego