13. edycja akcji charytatywnej „Twój Dar Serca dla Hospicjum”

Dawno, dawno temu w Końskowoli…..
To nie początek bajki, lecz część historii naszej szkoły. W 2004 roku szkolny Klub Małego Księcia zorganizował akcję na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. 

Od tamtej pory przez kolejne lata uczniowie, nauczyciele i społeczność Końskowoli nie ustawali w zbieraniu funduszy na rzecz ciężko chorych dzieci- podopiecznych hospicjum. Po pandemicznej przerwie szkolni koordynatorzy powrócili do tej zacnej inicjatywy.

Pod koniec marca rozpoczęły się przygotowania do zbiórki funduszy dla hospicjum. Członkowie Klubu Małego Księcia i Samorządu Uczniowskiego ogłosili akcję w szkole oraz kościele w Końskowoli. W ciągu trzech dni wolontariusze z naszej szkoły zbierali datki, sprzedawali samodzielnie upieczone ciasta i dawali z siebie wszystko, aby uzbierać jak najwięcej funduszy na pomoc dzieciom.
Już teraz, po wpłaceniu pieniędzy na konto hospicjum możemy pochwalić się wspaniałym wynikiem:


Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli choć złotówkę - lub dziesiątki złotówek- do naszej zbiórki.
Dziękujemy dyrekcji naszej szkoły, wolontariuszom, uczniom, przedszkolakom, nauczycielom, księżom, mieszkańcom Końskowoli i okolic oraz wszystkim „dobrym duszom”, które okazały wsparcie w tej ważnej akcji charytatywnej.


Koordynatorzy akcji:
Elżbieta Owczarz
Joanna Krzysztoszek
Agnieszka Franczak- Pać

 

  

 

 

13. edycja akcji charytatywnej „Twój Dar Serca dla Hospicjum”

Honorowy patronat

Patronat medialny