logo (81 kB)

3. 05. 2018 r.

„Wygraj szansę”2018

24 maja 2018r. grupa uczniów klas IV Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli uczestniczyła w programie estradowym „Wygraj szansę” zorganizowanym przez Agencję Telewizyjno- Estradową TV Media. Program ten miał charakter konkursu wokalnego, do którego można było wytypować tylko jedną osobę, która zaśpiewa wskazany przez organizatora utwór. Naszą reprezentantką została Magdalena Madejczyk z klasy IV b, a utwór, jaki wykonała, to „Najpiękniejsza w klasie”.

Wyjazd do Lublina poprzedzony był intensywnymi przygotowaniami. Magda ćwiczyła pilnie pod okiem pana Pawła Pytlaka, a Zuzanna Figiel (IV a), Karina Bojarszczuk (IV a) oraz Nadia Krasińska (IV b) wspólnie z panią dyrektor Beatą Antolak opracowały układ choreograficzny, który miał być uzupełnieniem prezentacji konkursowej. 24 maja naszym artystkom towarzyszyła publiczność wybrana przez wychowawców klas czwartych uzbrojona w pompony i transparenty.

Podczas konkursu rozpierała nas duma, ponieważ Magda zaprezentowała się z jak najlepszej strony, o czym świadczą liczne pozytywne opinie od jurorów. Doskonale wystąpiły również tancerki, a publiczność spisała się na medal. Dziewczęta otrzymały dyplomy za udział w programie oraz nagrody książkowe. Wyjazd okazał się pozytywnym doświadczeniem dla wszystkich uczestników.

Elżbieta Owczarz i Monika Czarnowska

szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)

szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)

szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)   szansa_1 (44 kB)


Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Końskowoli
2001-2018